Κάντε click σε μια εικόνα για μεγέθυνση
CA702 ΤΡΟΧΑΛΙA ΚΟΜΠΡΕΣΣΕΡ SELTEC clutch KPL TM31 24V 2A 158mm Description PULLEY COMPRESSOR TM-31 2B
- Κωδικός Προϊόντος: CA702 TM31 2A 158MM 24V CLUTCH ASSEMBL
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand | AGRICULTURE MACHINES, CHILLERS, CONSTRUCTION MACHINES, TRANSPORT |
|---|---|
| Component status | Replacement |
| Pulley wheel diameter [mm] (measured on grooves) | 158 |
| Number of grooves | 2 |
| Voltage | 24 V |
| Inner bearing diameter | 40 mm |
| Outer bearing diameter | 68 mm |
| Bearing width A | 30 mm |
| Manufacturer | ZEXEL |
| Application | Universal |
| Compressor | ZEXEL TM 31/32 |

